Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

VIP Transfer Pro ekibi olarak yıllardır müşterilerimizi iş seyahatlerine, havalimanı transferlerine, şehir turlarına, tur gezilerine taşıyoruz. Bu işi sizin için en konforlu, en güvenilir, en uygun fiyata gerçekleştiriyoruz. Her işe aynı heyecan, istek ve pozitif enerjiyle yaklaşıyoruz. VIP Transfer Pro ekibimiz ve şoförlerimiz,  ihtiyaç duyduğunuz her an size ve misafirlerinize özel çözümler üreterek şehir içi ve şehirlerarası hizmet vermektedir. Bizim en büyük amacımız sizin mutluluğunuzdur.

Nasıl Çalışıyoruz?

Rezervasyon

Müşterilerimizin şirketimizle bağlantı kurarak, ulaşım ihtiyaçlarına yönelik uygun araç seçenekleri, araç müsaitlikleri ve hizmet ücretleri konularında açıklayıcı bilgi alıp, rezervasyonlarını tamamladıkları aşamadır.

Planlama

Sistemimize kaydedilen VIP transfer rezervasyon ayrıntıları, operasyon ofisimiz tarafından titizlikle incelenir, gerekli VIP araç planlamaları yapılır ve her araç için özel şoför atamaları sağlanır. Oluşturulan transfer planlaması dahilinde tüm ekiplerimize görevleri ve rotaları konusunda bilgilendirme yapılır.

Karşılama

Müşterilerimizin havalimanından başlayarak gerçekleştirecekleri vip seyahatler için, havalimanı çıkışlarında isimleri yazılı board veya tabletler ya da istekleri doğrultusunda firmalarının logosu ile karşılama yapmaktayız.

Ulaşım

Vip araçlarına yerleşen yolcularımızın transfer işleminin başladığı ve yerine getirildiği aşamadır. Vip taşımacılık hizmetimiz kapsamında, özel şoförümüz sizi keyifli, güvenli ve konforlu bir yolculukla ulaşmanız gereken adrese götürmekle sorumludur. Vip taşıma işleminizi gerçekleştiren şoförlerimiz, konusunda deneyimli, gerekli tüm eğitimlerden geçmiş, resmi giyimli, yabancı dil bilen ve nezaket kurallarına hakim profesyonellerden oluşmaktadır. 

Yolcu Uğurlama

Ulaşmak istenen adrese güvenli bir yolculukla varan konuklarımızın kapıları açılır ve bagajları şoförlerimiz tarafından kendilerine teslim edilir.

Geri Bildirim Alma

Son aşamada müşteri ilişkilerinden sorumlu ekibimiz, konuklarımızı uygun bir zamanda telefonla arayarak ya da e-posta anket yöntemi ile bağlantı kurarak, vip seyahat deneyimleri hakkında görüş ve değerlendirme alırlar. Sunulan vip transfer hizmetlerinin her aşamasında personelin tutumu, araçların temizliği ve konforu ile birlikte sunulan hizmetlerden sağlanan toplam memnuniyet konularında görüş istenir

COVID-19 Virüsüne Karşı Nasıl Önlemler Aldınız?

Her şoförümüz mesafe kurallarına uymak zorundadır. Eldiven ve maske kullanması zorunludur. Aynı zamanda araçlarımız her taşıma işleminden sonra gerekli ekiplerimizce dezenfekte edilmekteidr

Sağlığınız Bizim İçin En Önemlisidir

Virüs döneminde rahatlıkla seyahat edebilmeniz için çalışıyoruz.