Kapadokya Tur

27.10.2020
71
Kapadokya Tur

VIP Transfer Pro firması olarak Sapanca Maşukiye günlük turlar adı altında siz değerli müşterilerimize sunduğumuz çeşitli avantajlar mevcut. Farklı kültürleri tanımak ve yeni yerler görmek için firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçip günübirlik turlarla Sapanca ve Maşukiye bölgesine istediğiniz konforda ve kalitede gezebilir ve ileride sevdiklerinizi anlatabileceğiniz muhteşem anılar biriktirebilirsiniz. Tarih kokan manzaralar, eşsiz doğal güzellikler ve muhteşem tada sahip yemekler ile doğayı yeniden keşfedin. Sakinliği ruhunuzda hissedin. Kocaeli merkeze oldukça yakın konumuyla dikkat çeken Maşukiye 1864 yıllarında meydana gelen Kafkas Rus Savaşları ile Anadolu’ya göç eden Çerkez kökenli topluluk tarafından kurulmuş. Osmanlı İmparatorluğu zamanında sakin bir yerde vakit geçirmek isteyen insanların uğrak yeri olan Maşukiye aşıkların ziyaret ettiği bir yer haline gelmiş. Osmanlı’nın tarihi dokusunu ve eşsiz mimarisini barındıran konaklara sahip olmasıyla dikkat çeken Maşukiye’de Kartepe eteklerinde harika bir yürüyüş yapabilir doğa manzarasında kendinize rahatlamış hissedebilirsiniz. Günlük Turlar İle Her Mevsim Dilediğiniz Gibi Seyahat EdinF irmamız yıllardır edindiği tecrübesi ile müşterilerine kaliteli ve huzur dolu Sapanca Maşukiye günlük turlar hizmetine devam etmektedir. Kartepe Kayak Merkezi’nde kışın dağın zirvesinde eşsiz manzarasını seyrederek istediğiniz kış sporunu gerçekleştirebilirsiniz. Maşukiye’den Sapanca’ya kadar uzanan ve müşterilerimizin hayran kaldığı gezi programı sayesinde bölgenin tarihi ve kültürel zenginliğini görme imkanlarına sahip olun. Maşukiye’de yer alan Aygır Deresi etrafında alabalık restaurantlarında manzara eşliğinde mükemmel bir kahvaltı yaptıktan sonra Kirazlı ve Kuzu Yaylaları’nda adeta cenneti andıran güzelliklerin büyüsüne kapılmaya hazır olun.Sakarya’nın eşsiz ve görülmeye değer bir ilçesi olan Sapanca Gölü ile ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor. Sapanca Gölü yine Kocaeli il sınırına yakın ve birtakım tektonik hareketler sonucunda oluşan muhteşem bir manzaraya sahip. Maşukiye Sapanca günlük turlar ile firmamızın müşterilere sunduğu seyahat güzergahında Sapanca Gölü, Sapanca Sahili Yürüyüş Yolu, Kırkpınar Kartepe Kayak Merkezi, Rüstem Paşa Camii, Rahime Sultan Camii, Sakarya İl Ormanı Tabiat Parkı, Kuzuluk Kaplıcaları, Ormanya ve yaylaların eşsiz dokusunu keşfetmeye hazır olun. Dört mevsim gezilebilecek mekanlardan olan Sapanca Gölü ziyaretçilerinin stres atmalarına yardımcı oluyor.

Hizmet Özellikleri
  • Öncelikle temiz ve konforlu araçlar vaat ediyor ve bunun garantisini veriyoruz.
  • Sizlere eşlik edecek personel konusunda, personelin deneyimli, kibar, saygılı ve işinde profesyonel olduğunu söylüyor ve yine bunu garanti ediyoruz.
  • Önceden belirtmeniz halinde özel istekleriniz ve talepleriniz yerine getirilmekte ve aracımızda hazır bulundurulmaktadır.
  • Sağlamış olduğumuz tüm bu avantajlı ayrıca son derece ekonomik şehir turları hizmet fiyatları ile size hizmet sunmaktayız.
Sapanca Maşukiye Hizmet Ücretleri

Bizler ile çalıştığınızda ücret konusu sizin düşünmeniz gereken bir ayrıntı olmayacaktır. Sapanca maşukiye tur fiyatları ve iki lokasyon arasında ne kadar ücret ödeneceği mesafeye göre belirlenmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve varsa özel bir durumunuzu belirtmek için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Müşteri danışmanlarımız sizlere 7/24 yardımcı olabilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.