Yatta Evlenme Teklifi

Yatta Evlenme Teklifi

Unutulmaz bir evlilik teklifi mi yapmak istiyorsunuz?
Mumlarla süslü şık bir masada, yatta yenilen romantik bir akşam yemeğinin ardından, Kız Kulesi önünde veya boğaz köprüsü altında gerçekleştirilen nefes kesici bir yatta evlilik teklifi organizasyonuna ne dersiniz?

Yatta evlilik teklifi organizasyonları için farklı ve her bütçeye uygun alternatifler sunuyoruz.
Yatınız sizin belirleyeceğiniz noktadan, kaptanınız ve size özel personeliniz ile birlikte hareket ederek, mumlarla ve çiçeklerle süslenmiş romantik bir yemek masası, arka planda hafif bir müzik ve lezzetli bir menü eşliğinde İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzaraları arasında seyre çıkacak.

VIP Yatta Evlilik teklifiniz dilerseniz efsanelere konu olan Kız Kulesi’nin önünde, dilerseniz kıtaları birbirine bağlayan Boğaz Köprüsü’nün altında gerçekleştirilecek.

Hizmet Özellikleri
  • Öncelikle temiz ve konforlu yatlar vaat ediyor ve bunun garantisini veriyoruz.
  • Sizlere eşlik edecek personel konusunda, personelin deneyimli, kibar, saygılı ve işinde profesyonel olduğunu söylüyor ve yine bunu garanti ediyoruz.
  • Önceden belirtmeniz halinde özel istekleriniz ve talepleriniz yerine getirilmekte ve yatlarımızda hazır bulundurulmaktadır.
  • Sağlamış olduğumuz tüm bu avantajlı ayrıca son derece ekonomik Yatta evlenme teklifi hizmet fiyatları ile size hizmet sunmaktayız.
Yatta Evlenme Teklifi Ücretleri

Bizler ile çalıştığınızda ücret konusu sizin düşünmeniz gereken bir ayrıntı olmayacaktır. Yatta Evlenme Teklifi fiyatları ve iki lokasyon arasında ne kadar ücret ödeneceği mesafeye göre belirlenmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve varsa özel bir durumunuzu belirtmek için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Müşteri danışmanlarımız sizlere 7/24 yardımcı olabilmektedir.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.