Yat Gezileri

Yat Gezileri

Değerli misafirlerimiz sizin de bildiğiniz gibi yat turları yaz tatilinde tatil severlerin vazgeçilmez keyiflerinden bir tanesidir. İster ailenizle özel isterse diğer tatilcilerle toplama tekne turları bulunmaktadır. Biz VIP TRANSFER PRO ailesi olarak, sizleri tüm bu zahmetlerden kurtararak yat turu organizasyonunu sizin için en uygun fiyat garantisiyle sizlere sunuyoruz…

Hizmet Özellikleri
  • Öncelikle temiz ve konforlu yatlar vaat ediyor ve bunun garantisini veriyoruz.
  • Sizlere eşlik edecek personel konusunda, personelin deneyimli, kibar, saygılı ve işinde profesyonel olduğunu söylüyor ve yine bunu garanti ediyoruz.
  • Önceden belirtmeniz halinde özel istekleriniz ve talepleriniz yerine getirilmekte ve yatlarımızda hazır bulundurulmaktadır.
  • Sağlamış olduğumuz tüm bu avantajlı ayrıca son derece ekonomik Yat gezileri hizmet fiyatları ile size hizmet sunmaktayız.
Yat Gezileri Ücretleri

Bizler ile çalıştığınızda ücret konusu sizin düşünmeniz gereken bir ayrıntı olmayacaktır. Yat Kiralama fiyatları ve iki lokasyon arasında ne kadar ücret ödeneceği mesafeye göre belirlenmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve varsa özel bir durumunuzu belirtmek için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Müşteri danışmanlarımız sizlere 7/24 yardımcı olabilmektedir.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.