Yalova Günlük Turlar

21.10.2020
57
Yalova Günlük Turlar

İster hafta içi ister hafta sonu kafanızda tasarladığınız Yalova turunu bizimle yaşayın. Yapacağınız seyahat ile günün stresinden uzaklaşın. Hem ruhunuza hem de bedeninize oldukça iyi gelecek Yalova şehrini baştan aşağı birlikte gezelim. Doğal güzellikleri ve şifalı suları ile Yalova tam bir cennet mekanı diyebiliriz. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk için de ayrı bir yeri olan Yalova kentinin tarihi ve doğal güzelliklerini VIP TRANSFER PRO firmamız ile doyasıya yaşayın. Yalova günlük turlar gezimizde size özel ayrılan rehberimiz ile birlikte aklınıza takılan her türlü soruyu sorarak seyahatinizi istediğiniz konforda yaşayın. Cumhuriyetin ilk zamanlarında hükümetin önemli kararlar almak için toplandığı Atatürk Köşkü ile eşsiz bir mimariye sahip olan Yürüyen Köşkü’n tarihi dokusunu keşfetmeye hazır olun. Eşsiz Doğal Güzellikleri İle Yalova’yı Baştan Aşağı Gezin VIP TRANSFER PRO firmasının siz değerli müşterilerine sunduğu Yalova günlük turlar hizmeti ile doğal güzelliklere sahip olan Yalova şehrini baştan aşağı istediğiniz konforda seyahat etme imkanı elde edin. Erikli Yaylası ve Erikli Şelalesi Yalova Kent Ormanı içerisinde yer alan ve misafirlerine eşsiz bir doğal güzellik sunan tabiat harikasıdır. Erikli Şelalesi’ne çifte şelale denmesinin sebebi aşağı ve üst şelale olmak üzere iki tane şelalenin yer almasıdır. Şelalelerin en altında su birikintisi olarak adlandırılan Büyük Dipsiz Göl gerçekten ziyaretçilerini kendine hayran bırakıyor. Sudüşen Şelalesi, Karaca Arboretumu haftanın her günü ziyaretçilerine açık. Ayrıca Yalova bildiğiniz bir müze cenneti. İbrahim Müteferrika Kağıt Müzesi ve Açık Hava Müzesi gerçekten görülmesi gereken Osmanlı tarihi eserleri arasında yer alıyor. Yalova günlük turlar ile seyahat edebileceğiniz Kara Kilise ve Armutlu Termalleri ile tam bir meditasyon yaşayabilirsiniz. Çınarcık Plajı, Yalova’da yazın harika bir manzaraya sahip oluyor. Yalova seyahatiniz sırasında  VIP Transfer PRO firmasının uzman rehberleri sizlere eşlik ediyor. Bu sayede Yalova gezinizde istediğiniz konforda ve bilgi birikimini tamamlayarak hayatın tüm stresini üzerinizden atmış oluyorsunuz.

Hizmet Özellikleri
  • Öncelikle temiz ve konforlu araçlar vaat ediyor ve bunun garantisini veriyoruz.
  • Sizlere eşlik edecek personel konusunda, personelin deneyimli, kibar, saygılı ve işinde profesyonel olduğunu söylüyor ve yine bunu garanti ediyoruz.
  • Önceden belirtmeniz halinde özel istekleriniz ve talepleriniz yerine getirilmekte ve aracımızda hazır bulundurulmaktadır.
  • Sağlamış olduğumuz tüm bu avantajlı ayrıca son derece ekonomik Şehir Turları hizmet fiyatları ile size hizmet sunmaktayız.
Yalova Günlük Turlar Hizmeti Ücretleri

Bizler ile çalıştığınızda ücret konusu sizin düşünmeniz gereken bir ayrıntı olmayacaktır. Yalova Günlük Turlar fiyatları ve iki lokasyon arasında ne kadar ücret ödeneceği mesafeye göre belirlenmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve varsa özel bir durumunuzu belirtmek için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Müşteri danışmanlarımız sizlere 7/24 yardımcı olabilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.