Sprinter Kiralama

Sprinter Kiralama

Sprinter kiralama hizmetimiz benzerlerinden pek çok farklılıklar içermektedir. Deri döşeme elektrik kumandalı koltuklar, elektrikli perdeler, özel klima sistemi, çay/kahve makinası, buzdolabı, güvenli kasa, led tv, oyun konsolu, internet erişimli laptop bilgisayar, özel ses, video müzik sistemi gibi pek çok ayrıntı mevcuttur. Tüm bu lüks ayrıntılarla dolu özel VIP dizayn Mercedes Sprinter minibüslerden oluşan filomuz ile hizmetler vermekteyiz.
VIP Sprinter kiralama fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Lüks araç kiralama hizmetini kendi araçlarımız ile vermekteyiz.

Hizmet Özellikleri
  • Öncelikle temiz ve konforlu araçlar vaat ediyor ve bunun garantisini veriyoruz.
  • Sizlere eşlik edecek personel konusunda, personelin deneyimli, kibar, saygılı ve işinde profesyonel olduğunu söylüyor ve yine bunu garanti ediyoruz.
  • Önceden belirtmeniz halinde özel istekleriniz ve talepleriniz yerine getirilmekte ve aracımızda hazır bulundurulmaktadır.
  • Sağlamış olduğumuz tüm bu avantajlı ayrıca son derece ekonomik Sprinter araç kiralama hizmet fiyatları ile size hizmet sunmaktayız.
Sprinter Araç Kiralama Ücretleri

Bizler ile çalıştığınızda ücret konusu sizin düşünmeniz gereken bir ayrıntı olmayacaktır. Sprint Araç Kiralama fiyatları ve iki lokasyon arasında ne kadar ücret ödeneceği mesafeye göre belirlenmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve varsa özel bir durumunuzu belirtmek için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Müşteri danışmanlarımız sizlere 7/24 yardımcı olabilmektedir.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.