Erciyes Kayak Merkezi

Erciyes Kayak Merkezi

VIP TRANSFER PRO, kalite standardı en yüksek hizmeti ve en güvenilir, turizm ve taşımacılık alanında 20 yılı aşkın faaliyeti ile Kayseri ilinin en önemli organizasyonlarından biridir.

Kayseri Erciyes Kayak MerkeziUludağ Kayak MerkeziKartalkaya Kayak merkezi  başta olmak üzere Kayseri ilinde en çok talep gören turizm destinasyonlarına taşımacılık hizmetleri yanında, ayrıca Kayseri ili içerisinde bulunan bir çok kurumsal firmamızın personel servislerini yaparak bu alanda da çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kış sezonu tatillerinin son yıllarda en popüler rotalarından Kayseri Erciyes kayak merkezi, İç Anadolu Bölgesi’nin kış tatili temsilcisi. Profesyonel pistleri, muhteşem otelleri, mangal keyfi yapılan restoranları ve teleferiğiyle tam bir eğlence ve spor merkezi olan Erciyes, bembeyaz örtüsüyle doğanın bize hediyesini en iyi şekilde değerlendirmemizi sağlıyor.

Hizmet Özellikleri
  • Öncelikle temiz ve konforlu araçlar vaat ediyor ve bunun garantisini veriyoruz.
  • Sizlere eşlik edecek personel konusunda, personelin deneyimli, kibar, saygılı ve işinde profesyonel olduğunu söylüyor ve yine bunu garanti ediyoruz.
  • Önceden belirtmeniz halinde özel istekleriniz ve talepleriniz yerine getirilmekte ve aracımızda hazır bulundurulmaktadır.
  • Sağlamış olduğumuz tüm bu avantajlı ayrıca son derece ekonomik kayak merkezi hizmet fiyatları ile size hizmet sunmaktayız.
Erciyes Kayak Merkezi Ücretleri

Bizler ile çalıştığınızda ücret konusu sizin düşünmeniz gereken bir ayrıntı olmayacaktır. Erciyes Kayak Merkezi fiyatları ve iki lokasyon arasında ne kadar ücret ödeneceği mesafeye göre belirlenmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve varsa özel bir durumunuzu belirtmek için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Müşteri danışmanlarımız sizlere 7/24 yardımcı olabilmektedir.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.